Kontakt

Huvudkontor

Placeringar: 0701903006
Telefon:
031-55 63 11
E-post: info@rebo.se
Fax: 031-55 63 10

Adress

Fabriksgatan 7, vån 2
412 50 Göteborg

Närmaste spårvagnshållplatser är Ullevi Södra och Ullevi Norra.

Helg- och nattjour

Telefon – helg:
0730-82 71 10
0725-53 51 28

Telefon – natt:
0701-90 30 00
0722-36 39 00

Placeringsansvarig och
Verksamhetschef
Hilma

E-post: hilma@rebo.se
Telefon: 0701-90 30 06

Ekonomichef, fakturafrågor
Annika

E-post: annika@rebo.se
Telefon: 0722-44 65 55

Fastighetschef
Rickard
E-post: rickard@rebo.se
Telefon: 0701-90 30 01

Enhetschef
Susanne

E-post: susanne@rebo.se
Telefon: 0701-90 30 07

Enhetschef
Jocke
E-post: jocke@rebo.se
Telefon: 0702-61 20 66

Samordnare
Erika
E-post: erika@rebo.se
Telefon: 0701-90 30 09

Vår ordinarie placeringsansvariga Maria är nu på föräldraledighet! Välkommen att vända dig till Hilma istället!

Kontakta oss

This site is protected by hCaptcha and its Privacy Policy and Terms of Service apply.

Lämna synpunkter

Dina åsikter är viktiga! Lämna gärna synpunkter, klagomål eller förbättringsalternativ direkt till oss på ReBo.

This site is protected by hCaptcha and its Privacy Policy and Terms of Service apply.