Kontakt

Huvudkontor

Telefon: 031-55 63 11
E-post: info@rebo.se
Fax: 031-55 63 10

Adress

Fabriksgatan 7, vån 2
412 50 Göteborg

Närmaste spårvagnshållplatser är Ullevi Södra och Ullevi Norra.

Helg- och nattjour

Telefon – helg:
0730-82 71 10
0725-53 51 28

Telefon – natt:
0701-90 30 00
0722-36 39 00

Verksamhetschef

Maria Dahl
E-post:
maria@rebo.se

Ekonomichef, fakturafrågor

Annika Ekstrand Ahlberg 
E-post:
annika@rebo.se
Telefon: 0722-44 65 55

Fastighetschef

Rickard Storm
E-post:
 rickard@rebo.se
Telefon: 0701-90 30 01

Placeringsansvarig, vice vc

Hilma Larnö
E-post:
hilma@rebo.se
Telefon: 0701-90 30 06

Boendechef

Susanne Nehlep
E-post: susanne@rebo.se
Telefon: 0701-90 30 07

Samordnare boendestöd (träning och referens)

Magnus Wickenberg
E-post: magnus@rebo.se
Telefon: 0725-25 98 17

Samordnare Integration

Jenny Elias
E-post: jenny@rebo.se
Telefon: 0702-61 20 68

Samordnare jour/akut

Malek Slim
E-post: malek@rebo.se
Telefon: 0725-53 51 93